Dlaczego warto odwiedzić mój gabinet

 • Doświadczenie

  W 1985 roku zostałem absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu, wydział Lekarski Oddział Stomatologii. Po jej ukończeniu pracowałem w Instytucie Stomatologii w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej, w którym uzyskałem specjalizację z protetyki i stomatologii zachowawczej. Mój gabinet stomatologiczny prowadzony jest od 1990 roku.

 • Certyfikacje

  W trosce o dobro pacjentów dbam o stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w licznych kongresach, szkoleniach dla dentystów z zakresu stomatologii i protetyki.

image
 • Profesjonalizm

  Moim celem jest zagwarantowanie Państwu pięknego, promiennego uśmiechu, który jest najlepszym sposobem pokazywania pięknych zębów za sprawą odpowiednich technik i metod leczenia. Oferuję możliwość idealnego odtwarzania brakujących zębów. W ofercie posiadam szeroki wachlarz usług stomatologicznych, służę fachową poradą z zakresu leczenia i prawidłowej higieny jamy ustnej.

 • Skuteczność

  Dzięki mojemu doświadczeniu potrafię szybko zdiagnozować stan pacjenta i podjąć odpowiednie środki aby przywrócić piękny i promienny uśmiech.

Zdobyte certyfikaty

Dyplomy Specjalizacji

Dyplom Specjalisty

Zaświadczenia Akademii Medycznych

Zaświadczenia i certyfikaty

Certyfikaty Uczestnictwa

Dyplom Specjalisty

Zaświadczenia i Certyfikaty ukończenia kursów

Zaświadczenia i certyfikaty
Zaświadczenia i certyfikaty